שירות VIP

שירות VIP

אירוע הוא כמו פאזל ענק אשר מורכב מהמון חלקים המשתלבים יחד לשמחה מושלמת. הפקת האירוע דורשת תכנון והפעלה של ספקים שונים אשר מצריכים תיאום ותזמון מושלמים. אופרציה זו מהווה לא פעם מוקד לחץ מיותר לבעלי השמחה וכאן אנו נכנסים לתמונה.

אירועי ערב:
חתונה, בר מצווה, בת מצווה

כאשר אתם בוחרים לקיים את השמחה בערב חגיגי באולם, האירוע אשר כולל מאות מוזמנים מצריך גם הוא תאום מושלם בין הגורמים רבים כגון אולם, תזמורת, מלצרים, קטעי וידאו, צלמים וספקים רבים נוספים. גם כאן אנו נכנסים לתמונה במקומכם ודואגים לקשור את הקצוות ולתאם בין הגורמים השונים קטנים כגדולים – ולכם נשארה הנאה מושלמת ללא דאגות.

שבתות חתן ובר מצוה

חגיגת שבת של שמחה במלון מורכבת מהמון אירועים קטנים כמו קבלת פנים, ארוחות חגיגיות, עלייה לתורה, תכנון סידורי ישיבה ועוד… כל אלה אשר דורשים תיאום מושלם בין הגורמים השונים הוא המומחיות שלנו.

כנסים, תערוכות ואירועים גדולים

תחום הכנסים המקצועיים והאירועים הגדולים כולל בתוכו ארגון ותיאום של המון פריטים, ומורכב מגורמים עסקיים/פוליטיים רבים אשר יוצרים מכלול שלם של אירוע מוצלח.
גם כאן אנו מביאים את נסיוננו הרב ומבצעים עבורכם את מלאכת הפקת הכנס/אירוע בצורה מושלמת תוך תיאום בין הגורמים השונים כולל ספקים,אורחים מרצים, אחמ"ים וכו'.

באירועים השונים אנו מלווים אתכם בצורה מקצועית החל משלב עיצוב הלוגו דרך ההזמנות, ההדפסות, בחירת אולם/מלון, אומנים, ציוד וכו' אשר מרכיבים את האירוע המושלם.

ניסיוננו רב השנים בעולם ההפקות הוא הגורם הנותן לנו את היכולת לתת לכם רעיונות, מחירים, ושירות מעולה. הקשר שלנו לבתי מלון ואולמות בכל רחבי הארץ מאפשר לנו להשיג לכם מחירים המותאמים לתקציב שלכם ולעזור לכם לבחור אומנים לליווי האירוע בתקציב ובסגנון שאתם אוהבים. 

דילוג לתוכן